Поради юриста укладення господарських договорів Київ, Одеса, Україна. Договірна робота на підприємстві Київ, Одеса. Положення про організацію договірної роботи на підприємстві. Загальний порядок укладення господарських договорів.

Contract dogovor 

Юрист нашого агентства організує порядок укладання господарських договорів (претензійно - договірна робота) у бізнесі. Він налагодить чіткий порядок укладання зміни та розірвання господарських договорів,  підготовки, візування (узгодження договору юристом, іншими посадовими особами, підписання сторонами), який виключить усі ризики у веденні бізнесу й співробітництві з  контрагентами, повністю зведе до мінімуму грошові втрати, при судових розглядах забезпечить виграш судових справ на Вашу користь.

Послуга включає проведення правової експертизи договору (перевірка договору юристом), врегулювання розбіжностей при укладенні господарських договорів, розробку необхідних проектів господарських та інших договорів, організацію й супровід договірної роботи при укладанні договору, внесення необхідних змін, доповнень або ж ініціації розірвання договору. Також, при необхідності, буде підготовлена позовна заява про визнання господарського договору недійсним. Послуги юриста  надаються нами в повному обсязі. При необхідності будуть розроблені положення та інструкції для організації дієвого документообороту на підприємстві. Вказані заходи підвищать порядок та продуктивність праці, і як наслідок скорочення ризиків втрати грошових коштів.

Прайс Бюро.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]