Отримання посвідки на тимчасове проживання Київ, Одеса. Отримання посвідки на постійне проживання Київ, Одеса. Оформлення дозволу на працевлаштування іноземця Київ, Одеса.

migracionnoe pravo1 

Іноземці, що приїжджають із метою роботи, навчання, зміни проживання часто одержують проблему одержання комплекту документів  для проживання.

Якщо Ви задаєтеся питанням, що потрібно для запрошення іноземця в Україну, ми допоможемо оформити запрошення. Надається воно як від імені фізичних, так і шляхом письмового оформлення запрошення від різних юридичних осіб.

Наше юридичне агентство допоможе  іноземцеві, що приїхав, організувати посвідку на проживання в Україні.

Пам’ятайте, для комфортного проживання, роботи будь-якого іноземця дуже важливе одержати посвідку для постійного проживання. Ми обов'язково проконсультуємо Вас, для початку, як одержати посвідку на тимчасове проживання в Україні. Здійснимо продовження посвідки на тимчасове проживання, а вже згодом, чи одразу оформимо посвідку постійного проживання.

Також, ми обов'язково оформимо дозвіл на працевлаштування іноземців в Україні.

Паралельно одержимо код платника податків - фізичної особи для іноземця. Він необхідний для користування фінансами (одержання заробітної плати, банківських операцій і  ін.).

Надалі   проведемо одержання громадянства України.

У кожному разі юристи нададуть вам великий спектр міграційних послуг, зробивши ваше знаходження в Україні комфортним. Крім юристів, наша детективна філія збере будь-яку інформацію необхідну для ведення бізнесу. Дасть характеристику вашому колу бізнес знайомств, з'ясує необхідну фінансову інформацію ваших контрагентів, збере будь-яку іншу   інформацію, що цікавить Вас, крім тої що складає державну таємницю України.

Крім цього, наші детективи організують охорону й безпеку Вашої родини. Допоможуть адаптуватися швидше в Україні, підібравши вдале житло для вашої родини, дитячий садок, школу, університет для Ваших дітей. Виконають Ваші доручення, розв'яжуть проблеми із правоохоронними органами й ін. конфліктні ситуації.

Докладніше ознайомтеся в розділі наш гонорар.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]