Захист ділової репутації юридичної особи Київ, Одеса. Захист ділової репутації фізичних та юридичних осіб Київ, Одеса. Складемо позов про захист ділової репутації юридичної особи Київ, Одеса. Захист ділової репутації фізичної особи Київ, Одеса.

Business reputation

 

Порушення ділової репутації юридичної особи, обумовлене найчастіше конкурентною боротьбою. Судова практика по захисту ділової репутації в нас велика. Суди по захисту ділової репутації проводяться нашим юридичним бюро регулярно. Це один з основних напрямків діяльності нашого агентства. З обставинами одієї з гучних і складних справ, виграних нами для великого італійського автомобільного концерну Ви можете ознайомиться в розділі "Наші гучні справи" по посиланню.

Адвокат по захисту ділової репутації Київ, Одеса проаналізує інформаційний контент, у всіляких джерелах інформації на ознаки порушення репутації. Ним буде розроблений захист юридичної особи, своєчасно складений позов про захист ділової репутації.

Також юрист по захисту ділової репутації Київ, Одеса надасть консультації й видасть узагальнений висновок про перспективи розгляду Вашої судової справи.
 

Юристи, детективи бюро намагатимуться врегулювати, ліквідувати порушення в досудовому порядку. Домовляться з особою, що порушила, про видалення інформації з інтернет ЗМІ, написання спростування, відшкодуванню заподіяного збитку.

Але, якщо в досудовому порядку не вдасться домовитись, бюро буде підготовлена позовна заява про захист ділової репутації у судову інстанцію, надалі захистить позицію нашого клієнта в інших судах.

Паралельно, за допомогою детективного підрозділу, нашого агентства, можемо, для більшої зговірливості Вашого відповідача, організувати заходи по боротьбі з чорним піаром.  Як приклад, адекватними контрзаходами, публікуючи інформацію стосовно його бізнесу, товарів (послуг),  особисто про нього і т.д. Крім цього, детективна філія нашого агентства організує якісний збір доказів, які допоможуть виграти справу на вашу користь. Саме так було в найгучнішій, показовій і прецедентній справі нашого клієнта - італійського автомобільного холдингу. Хоча відповідач, мав намір приховати своє авторство розміщеної в інтернеті недостовірної й негативної інформації відносно нашого клієнта, детективи по ланцюжках зібрали докази, про те, що це зробив саме відповідач. Без цього, нашим юристам не вдалося б подати позов до суду, оскільки якщо не встановлений відповідач, суд не прийняв би його. Тільки якісна командна робота наших юристів і детективів допомогла виграти цю справу.

Детальніше в прайсі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]