Як відкрити банківський рахунок за кордоном громадянинові України. Відкрити рахунок в іноземному банку громадянинові України. Відкриття рахунків в іноземних банках громадянинові України. Відкриття рахунку в іноземному банку фізичною особою з України.

otkrit schet v inostannom banke

C вересня 2017 року в силу вступила постанова НБУ №42. На виконання вказаної постанови банки повинні перевіряти не тільки паспорт і ідентифікаційний код клієнта, але й вимагати від нього підтвердження джерел походження коштів.

У Вас відразу ж виникають питання чи можна відкрити рахунок за кордоном або як відкрити банківський рахунок у Європі, а також як відкрити рахунок в офшорі фізичній особі з України.

Наше юридичне агентство пропонує відкриття рахунку в іноземному банку фізичній особі з України. Послугу відкриття рахунку за кордоном фізичною особою, ми надаємо в Мальтійському банку заснованому в 2014 році (острівна держава Мальта) із платіжною картою. Відкриття рахунку в закордонному банку фізичною особою громадянином України відбувається на ваше ім'я.  Має онлайн систему керування (аналог приват 24). Мобільний додаток для керування рахунком під Androіd і іos. До рахунку випускається пластикова карта. Валюти рахунку - Євро, Американський долар. Приймання й відправлення грошових переказів у системах і стандартах: SEPA, ІBAN, SWІFT. Ліміти по верифікованому рахунку: Зняття готівки (ATM і POS) - 1200 у день, 6000 у тиждень, 18000 на місяць.  Грошові перекази поза системою - 18000 у день, 36000 на місяць.

Для відкриття рахунку необхідно надати:

-  скан паспорта (паперового - 1,2,3,11 сторінку, пластикового іd паспорта - обидві сторони);

- скан рахунку за комунальні послуги з адреси Вашої реєстрації за останні два місяці з моменту звертання до нас.

Строки відкриття й верифікації рахунку:

Від 3 робочих днів з моменту отримання нами оплати за послугу. Доступ до онлайн банкінгу свого рахунку ви отримуєте відразу. Ми передамо вам e-maіl, пароль доступу, сім карту (номер до якого прив'язаний рахунок).  Змінити пароль, e-maіl, а також телефонний номер під свої потреби, ви можете самостійно в онлайн банкінгу. Саму пластикову карту висилає банк поштою по місцю Вашої реєстрації на протязі трьох тижнів.

Вартість послуги - 500$

У порядку інформування: НБУ з березня 2017 року не забороняє громадянам України мати рахунки за кордоном. Таке обмеження працювало з 1993 року. Громадянинові щоб відкрити рахунок, потрібно було одержати ліцензію, але в 2017 році ця норма скасована. НБУ офіційно це дозволяє для того, щоб громадяни могли отримувати на них заробітну плату одержану на закордонній роботі, стипендії студентів, що навчаються за кордоном, дивідендів і т.д. Але по суті це нічого не змінює, картковий рахунок, за кордоном у банках і раніше відкривали наприклад, студенти які там навчалися, а також жителі українських областей на кордоні з Європою. Контролювати технічно й фінансово НБУ це ніяк не міг, тому перевів усі ці відносини в більш ліберальну регулятивну площину.

Також корисно знати, що законодавство України й далі забороняє зв'язувати рахунки (карти) отримані в Україні до інтернет - гаманця Paypal. А от прив'язати закордонний рахунок до цієї системи вам ніхто заборонити не може. Це вигідно в першу чергу для дрібного й середнього бізнесу, щоб продавати свої товари через інтернет, наприклад Amazon. Тепер щоб отримати зароблені кошти не обов'язково виїжджати за кордон. Раніше й зараз єдина законна схема одержання грошових коштів через кордон по системі оплати Paypal наступна: гаманець - іноземний банк - український банк. Також ніхто не може вам заборонити, а вже тим більше складно проконтролювати знімання грошей з валютної карти через банкомат будь-якого банку, що перебуває в Україні по індексації в гривні.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]