Адвокат по сімейним справам в Києві та Одесі. Адвокат по розлученням в Києві та Одесі. Юрист про розлученням в Києві та Одесі. Розірвання шлюбу юрист в Києві та Одесі. Адвокат по розірванню шлюбу в Києві та Одесі. Адвокат по розлученню та поділу майна в

razvod v sude

Юрист по розлученню та поділу майна Київ, Одеса до Ваших послуг. Наше юридичне агентство здійснить допомогу в справі розлучення різного роду складності.  Правова допомога по цій категорії справ один з наших основних профілів, оскільки тісно пов'язана також з детективним видом діяльності нашого агентства, яке складається з детективного та юридичного підрозділів. Це дозволяє якісно збирати докази, готувати позови та вигравати справи. Адвокат по сімейним спорам Київ, Одеса до Ваших послуг, або ж ви отримаєте в нас послуги адвоката по сімейним справам Київ, Одеса.

Юрист по сімейним справам  Київ, Одеса або ж адвокат по сімейним справам Київ, Одеса надасть Вам консультації, врегулює питання розірвання шлюбу.  Юридично визнаємо й оформимо розділ спільного майна, або ж виключимо деякі види майна, зі спільно нажитого, розв'яжемо спори сімейного характеру. Більш детальніше про поділ майна без суду, а також у його ході, читайте в статті по посиланню.

Також, через суд, оформимо й проведемо стягнення аліментів, позбавимо або забезпечимо поновлення батьківських прав, обмежимо батьківські права. Визначимо участь батька щодо виховання дитини, яка проживає через обставини, що склалися окремо.

Проведемо процедуру встановлення або заперечення батьківства (материнства). Юридично оформимо й супроводимо всиновлення (удочеріння).

За бажанням клієнта, у пікантних справах, його права буде представляти адвокат (юрист) жінка або чоловік.  Прайс агентства.

З послугами детективного підрозділу нашого агентства, ви можете ознайомитись за посиланням на окремому сайті.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]