Претензійна робота на підприємстві Київ, Одеса. Організація претензійної роботи на підприємстві Київ, Одеса.

pretenzii

Проведемо правовий аналіз конфлікту:

-      надамо усні й письмові консультації;

-      визначимо можливі варіанти врегулювання спірних питань;

-      підготуємо й приведемо переговори по врегулюванню спору;

-  підготуємо, а також юридично супроводимо підписання угод (спільних меморандумів) про досудове врегулювання суперечки;

-      підготуємо претензії  і розробимо подальшу схему роботи із проблемними контрагентами.

Крім цього, наші детективи проведуть роботу з досудового стягнення боргів або захисту Ваших порушених прав,  ґрунтуючись на технологіях чорного піару, компрометуючих даних проти вашого боржника та положення про порядок ведення претензійної та позовної роботи на підприємстві. Також наші юристи і детективи нададуть досвідчені рекомендації про порядок ведення претензійної та позовної роботи, також здійснять розподіл претензійної роботи між структурними підрозділами підприємства.

Докладніше про досудове вирішення спорів нашою детективною філією, читайте по посиланню на детективному сайті. Там досить докладно викладені методи альтернативи судовим процесам, одними з дієвих, є методи чорного піару. Як правило, при їх застосуванні боржники, які намагаються тримати імідж своєї торгової марки змушені йти на зустріч кредитору (контрагенту), а бо ж вони втратять бізнес від добре підготовленої інформаційної атаки. До фірм одноднівок та їх господарів, які не переймаються іміджем, в нас розроблені інши методи впливу в рамках Закону.

Докладніше про ціни.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]