Юрист по земельним питанням Київ, Одеса. Адвокат по земельним питанням Київ, Одеса. Юрист по земельним справам Київ, Одеса. Адвокат по земельним справам Київ, Одеса. Юрист по земельним спорам Київ, Одеса. Адвокат по земельним спорам Київ, Одеса.

 zemla

Консультація юриста по земельних питаннях в Києві, Одесі, Україні,  як послуга надається нашим агентством і є однією з наших головних спеціалізацій. У нас працюють співробітники, які брали участь  у розробці Законів України в сфері земельного права (юрист по земельному праву в Києві та Одесі). У сфері земельних правовідносин у нас накопичений величезний досвід. Від нашого агентства можна одержати послуги юриста по земельним питанням   
Фахівці агентства склали пакет документів по отриманню й оформленню землі. У ньому описані юридичні тонкощі, як через купівлю - продаж, спадщину, в результаті дарування переоформити землю. У відповідності з інструкцією, фахівці агентства проведуть правовий аналіз земельних проектів, а юрист по оформленню земельних ділянок, переоформить Вашу земельну ділянку. Також юристи розв'яжуть земельні суперечки.
 

Одержання землі від держави безкоштовно організовується  також нашою юридичною компанією.

Слід знати, що Ви маєте право (як і кожний громадянин України), одержати згідно Земельного кодексу, безкоштовну землю від держави. Норми одержань землі під конкретні цілі прописані в Законі. Як  юридично грамотно зробити, щоб імовірність  відмови Вам в одержанні землі була низкою, ми точно знаємо, розробивши необхідний пакет документів.

Ви заплатите лише за наші юридичні послуги, які становлять на перших етапах усього 2800 грн. (за написання юридично грамотної заяви на одержання землі й збір додаткових документів). А при успішному розв'язку питання, про виділення від держави Вам землі, з нашою допомогою, Ви заплатите нашому агентству суму меншу від четвертої частини ринкової вартості виділеної землі.  Ви платите дешево лише за наші юридичні послуги, а землю одержуєте практично даром. Докладніше про послугу нашої юридичної допомоги по одержанню землі читайте по посиланню.

Крім того подивіться наш прайс на інші послуги.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]