Послуги юриста по нерухомості в Києві та Одесі. Адвокат по нерухомості в Києві та Одесі. Послуги адвоката по нерухомості в Києві та Одесі. Адвокат з питань нерухомості в Києві та Одесі. Юрист по оформленню нерухомості в Києві та Одесі.

registracia nedvizhimosti

Юрист по нерухомості в Києві та Одесі, здійснить перевірку прав продавця на нерухомість, також включаючи можливість розпорядження різною нерухомістю. Юридичний супровід угод з нерухомістю дуже важливий для Вашої безпеки. Наш юрист по угодах з нерухомістю попередить усі ризики угоди.
 
Зараз дуже популярне інвестування (дольове будівництво) у будівництво нерухомості з нуля. Вам напевно не варто розповідати, скільки багато останнім часом ви бачили у ЗМІ новин про обманутих інвесторів будівництва житла. Так, дійсно, не надійних будівельних компаній багато, як і їхніх власників, які займаються шахрайством. Щоб ви не залишилися обманутим, до вибору й перевірки компанії забудовника необхідно підходити відповідально. У цьому Вам допоможе наше агентство. 
Юрист по купівлі-продажу нерухомості в Києві та Одесі супроводить розробку схеми проведення угоди, погодить із Вами, як клієнтом детальні умови угоди, плюс складе договір купівлі продажу квартири або дарування, міни об'єктів будь-якої нерухомості, угоди оплати, можливого завдатку, інших попередніх договорів, або ж інших документів, що супроводжують Вашу операцію, представлять Ваші інтереси в суді.
 
Також у зв'язці з юристами, приватні детективи нашого структурного підрозділу агентства, проведуть збір інформації про будь-яку нерухомість і її власників. Для прийняття важливого для Вас рішення інвестування, купівлі - продажу, ми зберемо й надамо вам досьє з усією необхідною інформацією на власника нерухомості, будівельної фірми і її власників.
 
Юридична чистота угод з нерухомістю перевіряється ними скрупульозно. Вони зберуть усю інформацію про власника квартири (забудовника), що цікавить Вас. Встановлять його минуле, а саме фінансовий стан, чи добропорядний  він, або ж регулярно порушував закон, чи був  неодноразово помічений у різних шахрайствах і т.д.  Юрист і детектив перевірять  договір оренди, а саме факт чи дійсно орендодавець, який здає Вам, наприклад, квартиру, є її власником або ж Вам переорендували її шахраї  та ін.
 
Правовий супровід угод з різного типу нерухомістю ми проводимо в широкому комплексі, щоб забезпечити Вашу безпеку й усунути ризики.
 
У нас також є присутнім юрист із питань будівництва. Ціна на послугу.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]