Міжнародна торгівля. Юрист торгівельної справи Київ, Одеса, Україна. Договір купівлі продажу з нерезидентом.

Business Contract torgovla 1

 

Укладення міжнародних договорів дуже важливий захід будь-якого бізнесмена, що вимагає спеціальних юридичних знань по особливостях юриспруденції різних країн. Консультація юриста, тому стає дуже необхідною.

Юрист по торгівлі  Київ, Одеса проведе оформлення міжнародних контрактів, таких як договір купівлі продажу з нерезидентом зразок плюс договір поставки з нерезидентом зразок плюс агентський договір з нерезидентом зразок плюс трудовий договір з нерезидентом зразок плюс договір з нерезидентом на надання послуг зразок плюс договір оренди з нерезидентом і ін.

Підготовка міжнародного контракту нашим бюро крім юридичного аудита, почнеться зі збору інформації про загальний фінансовий стан, платоспроможність і добропорядності іноземного контрагента.

Перевірка нерезидента (міжнародна фірма перевірка) проводиться нашим детективним підрозділом, який контактує з  детективами різних країн маючи можливість зібрати фінансову й ін. інформацію.

 

Перевірка міжнародного бізнесу виявляє можливі ризики й дає бізнесменові інформацію для прийняття рішення, співробітничати чи ні з іноземною фірмою.

Крім цього, ми дамо консультації по реєстрації Вашого бізнесу в інших країнах, податковому плануванню й оптимізації податків у закордонних країнах, застосуємо угоди й запобіжимо подвійному оподатковуванню. Забезпечимо Вам і вашим співробітникам постійний зв'язок з іноземними податковими консультантами в тих країнах, де зареєстрований Ваш бізнес і ін. Ціна на послугу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]