Як відновити свідоцтво про народження Київ, Одеса, Україна. Як відновити загублене свідоцтво про народження Україна, Київ, Одеса. Як відновити загублене свідоцтво про народження дитини. Як відновити свідоцтво про народження померлої людини Київ, Одеса.

Super User

svidetelstvo o rogdenii

 

Загубивши свідоцтво (ушкодивши його), потрібно швидко відновити його.  Знайте, свідоцтво,  яке відновили, а саме дублікат, має нову юридичну чинність.
 
 
Де відновити свідоцтво про народження?
 
Пам'ятайте, якщо громадянин не змінив місце проживання після народження,  не буде проблем відновити документ. Громадянин звертається через юриста, який суттєво прискорить процес, за дорученням у відділ РАЦСу, у якому видавалося загублене або ж зіпсоване свідоцтво, склавши заяву, і за декілька днів (тижнів) вам відновлять свідоцтво,  зробивши видачу нового дублікату.
Переїхавши на нове місце проживання, громадянинові необхідно звернутися  за допомогою юриста до інспектора РАЦСу по місцію вашого народження (або ж самостійно по місцю вашого проживання), склавши заяву про відновлення,  висилання для вас дубліката. РАЦС по місцю проживання направить запит в РАЦС по місцю народження і поштою вам відправлять дублікат. Або ж з економією часу, одразу отримати свідоцтво можуть юристи за місцем вашого народження.
 
Які документи потрібні для відновлення свідоцтва?
 
- Подати паспорт (його засвідчену копію "Згідно оригіналу" з Вашим підписом і датою, якщо свідоцтво про народження отримується юристом в іншому місті);
- Нотаріально завірене доручення на П.І.П. вашого юриста;
- Подати свідоцтво про шлюб або його засвідчену копію "Згідно оригіналу" з Вашим підписом і датою (для відновленнія свідоцтва про народження дитини);
- Підготувати заяву на відновлення свідоцтва (пишеться на місці в органі РАЦС вашим юристом від вашого імені).
- Подати квитанцію сплати держмита (оплачує й подає юрист).
 
Знайте, у заяві вказується П.І.П., адреса громадянина-заявника. Плюс П.І.П. особи у відношенні якої витребується свідоцтво. Вказується, яке саме потрібно свідоцтво, пишеться коли і яким органом РАЦС зроблений актовий запис. Плюс ціль запиту свідоцтва про народження. Підпис заявника- громадянина (його представника).
 
Як відновити свідоцтво про народження (смерть) та ін. за межами України?
 
Можете самі приїхати в Україну, і звернутися в орган РАЦС про відновлення свідоцтва.
Якщо такої можливості приїхати немає, ви можете вислати доручення юристам (юридичної компанії) для того щоб отримати дублікат в органі РАЦС.
Можете звернутися за такою допомогою в посольство (консульство) України країни перебування.
 
Як відновити свідоцтво про народження померлого?
 
Звернітся через юриста в РАЦС де померлий раніше при нарождені отримав свідоцтво. Якщо не знаєте, його реєстрацію, направте вашого юриста для прискорення процесу в орган РАЦС . 
Необхідні документи:
- Складена заява від Вас (складається вашим представником- юристом);
- Нотаріально завірене доручення на П.І.П. вашого юриста;
- Свідоцтво про смерть (засвідчену копію "Згідно оригіналу" з Вашим підписом і датою);
- Документ, який підтвердить родинний зв'язок з людиною яка померла (засвідчена копія "Згідно оригіналу" з Вашим підписом і датою);
- Квитанція оплати держмита (оплачується вашим юристом на місці).
 
Не знаєте де видане свідоцтво?
По-перше, звернетеся через юридичну компанію в Головне управління РАЦС вашого регіону. Якщо є запис про народження, РАЦС видасть дублікат.
Якщо такий запис відсутій (наприклад, знищений війною, внаслідок пожежі і т.д.) відновити свідоцтво можна через суд. У ході судового засідання, факт вашого народження, встановлять на підставі показів свідків (інших документів), що є у Вас в наявності. Суд своїм рішенням зобов'яже орган РАЦС зробити новий запис  про народження та надати вам свідоцтво.
 
Окрім цього, за вашим бажанням, детективи нашого агентства (агентство складається з двох напрямків бізнесу, детективного і юридичного) проведуть розшук архівних документів, організують підтвердження факту родинних зв'язків. Складуть генеалогічне дерево Вашого роду. Докладніше про послугу пошуку родичів, документів, складання геніалогічного дерева та інші послуги на нашому окремому детективному сайті.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]