Послуги юриста по нерухомості Київ, Одеса. Адвокат по нерухомості Київ, Одеса. Послуги адвоката по нерухомості Київ, Одеса. Адвокат з питань нерухомості Київ, Одеса. Юрист по оформленню нерухомості Київ, Одеса.

registracia nedvizhimosti

Юрист по нерухомості Київ, Одеса, здійснить перевірку прав продавця на нерухомість, також включаючи можливість розпорядження різною нерухомістю. Юридичний супровід угод з нерухомістю Київ, Одеса дуже важливий для Вашої безпеки. Наш юрист по угодах з нерухомістю Київ, Одеса попередить усі ризики угоди.
 
Зараз дуже популярне інвестування (дольове будівництво) у будівництво нерухомості з нуля. Вам напевно не варто розповідати, скільки багато останнім часом ви бачили у ЗМІ новин про обманутих інвесторів будівництва житла. Так, дійсно, не надійних будівельних компаній багато, як і їхніх власників, які займаються шахрайством. Щоб ви не залишилися обманутим, до вибору й перевірки компанії забудовника необхідно підходити відповідально. У цьому Вам допоможе наше агентство. Юрист по дольовому будівництву Київ, Одеса рівно, як і консультація юриста по дольовому будівництву, а також консультація юриста з питань нерухомості Київ, Одеса або консультація юриста по нерухомості онлайн Україна надається нашим агентством. Допоможемо також скласти договір купівлі - продажу майнових прав на квартиру. 
Юрист з продажу нерухомості Київ, Одеса або юрист по купівлі нерухомості Київ, Одеса або ж юрист по купівлі продажу нерухомості Київ, Одеса супроводить розробку схеми проведення угоди, погодить із Вами, як клієнтом детальні умови угоди, плюс складе договір купівлі продажу квартири або дарування, міни об'єктів будь-якої нерухомості, угоди оплати, можливого завдатку, інших попередніх договорів, або ж інших документів, що супроводжують Вашу операцію, представлять Ваші інтереси в суді.
 
Також у зв'язці з юристами, приватні детективи нашого структурного підрозділу агентства, проведуть збір інформації про будь-яку нерухомість і її власників. Для прийняття важливого для Вас рішення інвестування, купівлі - продажу, ми зберемо й надамо вам досьє з усією необхідною інформацією на власника нерухомості, будівельної фірми і її власників.
 
Юридична чистота угод з нерухомістю перевіряється ними скрупульозно. Вони зберуть усю інформацію про власника квартири (забудовника), що цікавить Вас. Встановлять його минуле, а саме фінансовий стан, чи добропорядний  він, або ж регулярно порушував закон, чи був  неодноразово помічений у різних шахрайствах і т.д.  Юрист і детектив перевірять  договір оренди, а саме факт чи дійсно орендодавець, який здає Вам, наприклад, квартиру, є її власником або ж Вам переорендували її шахраї  та ін.
 
Правовий супровід угод з різного типу нерухомістю ми проводимо в широкому комплексі, щоб забезпечити Вашу безпеку й усунути ризики.
 
У нас також є присутнім юрист із питань будівництва. Ціна на послугу.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]