Складання шлюбного договору Київ, Одеса. Договір про спільну діяльність зразок Україна . Послуги з складання шлюбного договору Київ, Одеса.

Super User

marriage contract

 

Шлюбний контракт це  норма, яка регламентує цивілізовані відносини між подружжям.
 
Шлюбний договір - це  письмовий договір між подружжям щодо майнових сторін їх сімейного життя. Контракт засвідчується в нотаріуса, після такого завірення кожний член подружжя одержує його копію, а сам оригінал залишається в нотаріуса. У майбутньому можна змінювати й доповнювати нові умови шлюбного контракту, зробивши знову ж завірення в нотаріуса.
 
Шлюбний договір можна оформляти молодій парі, до весілля, також подружжю після укладення шлюбу. Знайте, якщо контракт укладений до шлюбу, контракт вступає у свою дію, починаючи з моменту реєстрації шлюбу, якщо контракт укладений уже в шлюбі, строк його дії починається з дати завірення нотаріусом.
 
Щодо шлюбного контракту існує багато міфів, отже розвінчаємо їх.
 
Міф 1: Шлюбний контракт пари може скласти тільки до реєстрації шлюбу.
У ст. 92 Сімейного кодексу України написано, що шлюбний договір може бути укладений як особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, так і вже подружньою парою.
 
Міф 2: У договорі після його підписання не можна вносити нові зміни.
Згідно зі ст. 100 Сімейного кодексу, членами подружжя можуть вноситься зміни в шлюбний договір, які обов'язково нотаріально засвідчуються. Однобічна ж зміна умов  цього договору не допускається. Згідно вимоги одного з членів подружжя, складений договір може бути змінений згідно рішення суду, якщо такого вимагають його інтереси або ж інтереси дітей.
 
Міф 3: Шлюбний договір рівно, як за кордоном, регулює не тільки майнові питання, але й особистісні відносини пари.
Стаття 93 Сімейного кодексу говорить, що договором регулюються різні майнові відносини подружжя. Плюс їм визначаються різноманітні майнові права й обов'язки пари як батьків. Також прописане, шлюбний договір в Україні відрізняється від договорів закордонних країн і не може регулювати особисті відносини пари, відносини між ними і їх дітьми. Договір не може зменшити права дитини, і  ставити дружину у свідомо не вигідне положення. Наприклад, у договорі ви вказуєте, що у випадку зради член подружжя втрачає частину власності. Безумовно, ви можете вказати це в контракті, але в суді другу половину не покарають позбавленням частини майна, оскільки Закони України не позбавляють майна  за зраду. Закони вище шлюбного договору по юридичній чинності.  Також суд не зможе позбавити майна й  змусити жінку народити декількох дітей, якщо більше одного жінка не прагне, приміром , якщо народити двох дітей, як обов'язкова умова, було зазначено в шлюбному договорі. Можна, безумовно, внести зазначені пункти в договір, але виконання цих пунктів буде всього-на-всього вираженням доброї волі подружньої пари.
 
Міф 4: Відносно  члена подружжя, що порушив договір, другий може подати до суду, виграти справу й одержати грошову компенсацію.
Знову ж, виходячи з положень ст. 93 Сімейного кодексу, якщо в договорі прописані інші взаємовідносини між подружжям крім майнових, їх недотримання не несе ніякої юридичної відповідальності згідно Закону. Їхнє виконання більше моральна угода між чоловіками.
 
Ви можете змінити встановлений Законом порядок  розподілу майна навпіл, після розлучення. Так згідно зі ст. 97 Сімейного кодексу подружжя може обмежити режим спільної власності їх майна на окремі предмети, які входять до складу спільного майна дружини й чоловіка, при цьому передбачивши, як приклад, що грошові внески, які були внесені в банк на прізвище одного з подружжя, належать кожному з них. Точно також речі для занять за професією (як приклад, музичні інструменти, оргтехніка) будуть приватною (роздільною) власністю того чоловіка хто їх використовує в професійній діяльності.
 
Також слід знати, що подарунки згідно Закону належать, тому хто дарує. Безумовно, по етиці, в одному випадку один з подружжя не стане відбирати подарунки, але в наш час можуть бути різні випадки, може й захоче забрати подарунки. Перестрахувавшись можете записати в договорі, щодо предмети розкоші (подарунки) - це роздільна, або особиста власність члена подружжя, який їх використовує.
 
Але коштувати пам'ятати, що відповідно тієї, ж статті 93 кодексу шлюбний договір не може погіршувати суттєво матеріальне становище другого члена подружжя.
 
Подружжя має право винятково визначити права й обов'язки щодо взаємного утримання дітей, а також батьків похилого віку, різні способи участі в спільних доходах, плюс кількість фінансів, які кожний  внесе в загальну скарбницю, і включити різні інші норми, стосовно майнових відносин.
 
Стаття 98 Сімейного кодексу регламентує порядок використання житла передбаченого  договором.
Так, визначається порядок, якщо одни член подружжя вселяється в житло іншого з подружжя придбаного до шлюбу, пара може домовиться, що другий у випадку разорвания шлюбу повинен звільнити житлову площу з компенсацією або без неї.
 
Також сторони можуть урегулювати питання проживання в приміщенні, що є їхньою загальною, спільною власністю. Поділити його на рівні частини так і відійти від рівности часток. Але обов'язково повинні врахувати права неповнолітніх дітей.
 
Рішення укладати або не укладати шлюбний договір право кожного. Уклавши,  Ви будете претендувати на частину майна й не втратите важливе для вас. Плюс шлюбний договір завжди буде стримуючим фактором, друга сторона багато раз подумає, чи розривати  шлюб або зазнавати матеріальних втрат.
 
У наш час, часто пари живуть без укладення офіційного шлюбу. Ведуть спільний побут, придбання матеріальних цінностей на які, наприклад, жінка за Законом у випадку витрати не може претендувати, оскільки заробив і купив їхній чоловік, а вона може й не заробила, але створюючи затишок в оселі, ведучи домашній побут внесла свій вклад для того щоб чоловік зростав карєрно й заробляв. Як же бути в цьому випадку? Таким парам потрібно укладати договір про спільну діяльність зразок заповнення якого ви можете отримати в нашій юридичній агенції (договір про спільну діяльність між фізичними особами зразок). Цей документ, як і шлюбний договір, розподіляє майнові обов'язки  витрати й доходи.
 
Якщо ви задаєтеся питанням: "Як укласти шлюбний договір", а також "як скласти шлюбний договір"? Можете звернутися до юристів  нашого агентства. Складання ними шлюбного договору буде проводиться з урахуванням Ваших побажань і особистих обставин, провівши оформлення шлюбного договору в нотаріуса вартість Київ, Одеса  й завірення в нього.
 
Вартість оформлення шлюбного договору Київ, Одеса, Україна регламентується по ціновій категорії складання комерційних договорів (спільної діяльності) зазначених у розділі наш гонорар.
 
Детективи нашого агентства, крім цього, проведуть перевірку перед весіллям способу життя й зв'язків із протилежною статтю вашого обранця, його можливої причетності до шлюбних афер, а також розкриють факт зради вже в шлюбі. Докладніше про перевірку обранця та про виявлення позашлюбних зв'язків на нашому детективному сайті.
 

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]