Українські права водія дійсні в яких країнах? У яких країнах дійсні українські права водія? Міжнародні права водія України. Чи діють українські права водія в Європі, Росії.

Super User

MVU 1

 

Питання міжнародного  посвідчення водія - полягає в мовному перекладі Ваших національних (внутрішніх) прав водія. Ви отримуєте друге міжнародне посвідчення, яке дійсно в парі із внутрішнім водійським посвідченням.

Міжнародне  посвідчення водія регулюється:
1. Міжнародною Конвенцією ООН про Дорожній Рух 1949 року (підписаною в м. Женева).
2. Міжнародною Конвенцією ООН про Дорожній Рух  1968 року (м. Відень).
 
Перелік країн, що підписали Віденську конвенцію в 1968 році:
 
Австрія, Бахрейн, Багами, Бельгія, Білорусія, Боснія й Герцеговина, Болгарія, Бразилія, Угорщина, Великобританія, Венесуела, Гана, Гайана, Греція, Німеччина,  Грузія, Данія, Зімбабве, Заїр, Індонезія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Іран,   Казахстан, Кот-Дівуар, Коста - Ріка, Кувейт, Куба, Литва, Латвія, Люксембург, Марокко, Македонія, Монако, Мексика, Норвегія, Нігер, Польща, Пакистан,  Португалія, Республіка Молдавія, Росія, Республіка Корея, Румунія, Сейшели, Сан-Марино, Словаччина, Сенегал, Словенія, Таїланд, Таджикістан,  Туркменістан, Україна, Узбекистан,  Уругвай, Франція, Фінляндія, Філіппіни,  Хорватія, ЦАР, Чилі, Чехія, Швеція, Швейцарія, Естонія, Еквадор, Югославія, ПАР.
 
Ці країни підписанти, згідно з Віденською конвенцією визнали національні права водія України й робити міжнародні права не потрібно. Також Україна визнає національні права цих країн. Із країнами підписантами погоджений новий варіант прав водія. Це права,  видавані з 01.03.2011 року.
 
Країни, що підписали Женевську конвенцію в 1949 році:
 
Албанія, Австралія, Андорра, Алжир, Аргентина, Беліз, Бангладеш, Ботсвана, Бенін, Ватикан, Гамбія, Гаїті, Гибралтар, Гватемала, Гренада, Гонконг, Єгипет, Західне Самоа, Домініканська Республіка, Йорданія, Індія, Ісландія, Ірландія, Канада, Камбоджа,  Киргизія, Китай, Кіпр, Конго, Лесото, Ліван, Лаос, Мадагаскар, Мавританія, Малайзия, Малаві, Мальта, Малі, Нідерланди, Намібія,  Нова Зеландія, Нова Каледонія, Парагвай, Папуа - Нова Гвінея, Перу, Руанда, Свазіленд, Сан- Люция, Сінгапур, Сент-Вінсент і Гренадины, США, Сьєрра-Лєоне, Сирія,  Танзанія, Тайвань, Тринідад і Тобаго, Того, Туреччина, Туніс,  Уганда, Французька Полінезія, Фіджі, Японія, Ямайка.
 
По цих країнах, можливо, пересуватися тільки із міжнародним посвідченням водія (МПВ).
Які переваги воно дає?
 МПВ дозволяє керувати авто більш ніж в 200 країнах.
Книжка прав є посвідченням особи по міжнародному зразку. Це надасть туристам можливості (по багатьом країнам поєднуючи їх із закордонний паспортом і кредиткою):
- взяти в оренду авто;
- зняти в готелі номер;
- відкрити рахунок в банку;
- зробити заміну посвідчення особи.
 
Чому національні права водія не підходять під стандарти деяких країн?
Подорожуючи без МПВ по світу, Ви зіштовхнетеся з тим, у багатьох країнах (більш 200) немає визнання українського водійського посвідчення для оренди авто або керування автомобілем. Це пов'язане з деякою законодавчою невідповідністю між країнами, національні права переведені не в повному обсязі на латиницю, а також у правах немає повних відомостей про власника, відносно росту, кольору очей, адреси проживання. Плюс на деяких правах водія відсутній або не передбачений підпис їх власника. МПВ має всі ці відомості й надає право оренди й керування автомобілем по різних країнах.
 
МПВ видається на основі національного водійського посвідчення, і втрачає силу після закінчення строку його дії.
 
Де отримати міжнародні права водія Київ, Одеса? Також де одержати міжнародне водійське посвідчення Київ, Одеса, Україна? А також де отримати (одержати) міжнародне посвідчення водія  Київ, Одеса, Україна?
 
МПВ видає МВС України. Це така сіра книжка на десять сторінок формату А6 на шести мовах. Іспити для його одержання здавати не потрібно. Видається воно тільки в Києві. Але  громадянам з інших регіонів не обов'язково їхати для цього в Київ? Наше агентство оформить Вам його й доставить за довіреністтю. Вартість за оформлення МПВ з урахуванням гонорару юридичного агентства 199 $.
 
Важливо! Дуже часто виникають спірні й неоднозначні ситуації у зв'язку з тим, що сайти, деяких турфирм, а також банків пропонують українцям оформити документ за назвою ІAA, ІADC та ін. Втім, вони не мають нічого спільного із  МПВ, що видається МВС України.
 
Суть полягає в тому, що вони пропонують під виглядом МПВ клієнтам інший документ (пластикова карта + книжка), які виконані не по  Віденській Конвенції, підписаною Україною, а по Женевській. Таке МПВ роблять, як правило, у США. Це легально виготовлений документ, втім, громадяни України користуватися таким не можуть, тому що Україна не підписувала Женевську Конвенцію. Бували випадки, коли пред'явивши "американське" МВП, наприклад поліція Італії й інших країн проводила арешт українців. Ще в більш гіршому випадку, Вас можуть обвинуватити в підробці документів. Слід бути пильним і пам'ятати, що тільки МВС України має право видавати документ, що має відношення до водійського посвідчення.
 
 

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]